ProfiTEL

API

Przykładowe zastosowania interfejsu API

ProfiPost to serwis wygodny dla użytkowników. Wykorzystując obowiązujące standardy web services stworzyliśmy interfejs pozwalający na integrację usług Postivo.pl z dowolną aplikacją/systemem, niezależnie od wykorzystywanej platformy programistycznej i szczegółów implementacji. W szczególności integracja może zostać wykorzystana w systemie zarządzania treścią stron internetowych (CMS), zarządzania relacjami z kontrahentami (CRM) lub dowolnym oprogramowaniu sklepu internetowego.

Web Services to zestaw otwartych technologii i protokołów opracowanych przez organizację W3C. Praktycznie każda platforma programistyczna (Java/J2EE, PHP, ASP, C#, VB/.Net, Perl, Python, Delphi itp) posiada wsparcie niezbędne do jej obsługi.

Wygodne dla Ciebie i Twojej firmy

Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystanie własnego programu księgowego, oprogramowania sklepu internetowego czy też systemu CRM. Automatyczne wysyłanie faktur VAT, generowanie i wysyłanie umów, wezwań do zapłaty, faksów itp.

API to pełna dowolność - integrację przez API możesz wykorzystać w dowolny sposób, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.
Podziel się tekstem ze znajomymi:

CENTRUM POMOCY

›› FAQ