ProfiTEL

Szybki list z WWW

Kompleksowa usługa od ProfiPost - gwarantujemy profesjonalne konfekcjonowanie przesyłek i ich terminową wysyłkę, a dodatkowo na każdym etapie możesz sprawdzić aktualny status ich przetwarzania.

To nie wszystko. Zalety przesyłek z ProfiPost to m.in.:
  • wybór rodzaju papieru na jakim mają być wydrukowane dokumenty,
  • rodzaj wydruku (czarno – biały lub kolorowy),
  • format koperty.
Stwórz własny szablon koperty - wprowadzając dowolne elementy graficzne stworzysz unikalną kompozycję. Możesz również wybrać operatora pocztowego, który dostarczy Twoją przesyłkę (np. Poczta Polska, inPost itp) oraz typ listu (zwykły, polecony, za potwierdzeniem odbioru itp).

Personalizuj i monitoruj

ProfiPost to możliwość personalizacji przesyłek indywidualnie dla każdego odbiorcy. To wyraźny sygnał szacunku i uznania w stronę osoby do której adresowany jest list, a z drugiej strony o wiele większa pewność, że korespondencja będzie potraktowana przychylniej w porównaniu z powielonym, niezróżnicowanym listem.

Jak to działa?
Na dowolnej stronie dokumentu w dowolnej lokalizacji można umieścić np. nazwę i adres odbiorcy. System ProfiPost automatycznie wygeneruje spersonalizowane dokumenty w oparciu o listę wysyłkową. Dzięki temu dokumenty zawarte w każdej z przesyłek zostaną indywidualnie zaadresowane do każdego z odbiorców.

Korzystając systemu ProfiPost istnieje możliwość sprawdzenia w dowolnej chwili, na jakim etapie przetwarzania znajdują się w danym momencie Państwa przesyłki. Każda z przesyłek przyjętych do realizacji ma nadany numer identyfikacyjny, który pozwala na monitorowanie jej statusu. Przekazując numer przesyłki swoim kontrahentom dajecie im Państwo możliwość śledzenia jej statusu, dzięki czemu buduje się większe zaufanie w relacjach biznesowych.
Podziel się tekstem ze znajomymi:

CENTRUM POMOCY

›› FAQ