ProfiTEL

Wysyłanie faksów

Myślałeś, że wysyłka faksów to już zapomniana usługa? Zrezygnowałeś z maszyny faksującej, a teraz okazało się, że trzeba wysłać dokumenty? Żaden problem – nie musisz wydawać pieniędzy na nowy faks, zleć to ProfiPost.

Zapewniamy w pełni bezpieczną wysyłkę faksów.

Korzystając z tej usługi możesz przesłać dowolne dokumenty z plików w formacie PDF, DOC, DOCX i RTF na numer faksu odbiorcy bez konieczności posiadania linii telefonicznej i urządzenia nadawczego. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu, a Twój faks zostanie dostarczony pod wskazane numery odbiorców. Dodatkowo istnieje możliwość wysłania jednego faksu do wielu odbiorców jednocześnie, wybranych z książki adresowej lub zaimportowanych z pliku CSV.

ProfiPost gwarantuje terminową wysyłkę, dużą przepustowość (w jednej chwili wysyłanych może być kilkadziesiąt faksów), a dodatkowo na każdym etapie możesz sprawdzić aktualny status przetwarzania faksu.

Personalizuj i trafiaj do każdego z odbiorców

ProfiPost daje możliwość personalizacji wysyłanych faksów. Wybierz pliki z dokumentami, które chcesz wysłać, a następnie – jeśli chcesz – umieść na dowolnej stronie dokumentu adres odbiorcy. Dzięki temu dokumenty zawarte w wysyłanych faksach zostaną indywidualnie zaadresowane do każdego z odbiorców.

Integracja z Twoim oprogramowaniem – API

ProfiPost daje Ci możliwość zintegrowania platformy z Twoim oprogramowaniem. Jest to możliwe za pośrednictwem interfejsu API. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość wysyłania z dowolnej aplikacji dokumentów faksem.
Podziel się tekstem ze znajomymi:

CENTRUM POMOCY

›› FAQ