ProfiTEL

Wysyłanie listów

Dostarczymy Twoje dokumenty do wskazanych odbiorców za pomocą tradycyjnych przesyłek listowych.

Nie musisz samodzielnie drukować dokumentów, adresować kopert, stać w kolejkach. Wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy – prześlij nam e-mailem dokumenty, a my zajmiemy się resztą wysyłając korespondencję do wskazanych przez Ciebie odbiorców.

Obsługujemy dokumenty z formatach pdf, doc, docx lub rtf.

Jeszcze więcej korzyści

Podczas definiowania przesyłki zyskujesz szereg dodatkowych opcji wyboru:
  • rodzaj papieru,
  • rodzaj wydruk (kolor, czarno – biały),
  • format koperty,
  • szablon koperty,
  • operator przesyłki (Poczta Polska, inPost, kurier),
  • rodzaj przesyłki (zwykła, polecona, polecona priorytetowa, ekonomiczna),
  • personalizacja przesyłek.

Personalizuj i monitoruj

ProfiPost to możliwość personalizacji przesyłek indywidualnie dla każdego odbiorcy. To wyraźny sygnał szacunku i uznania w stronę osoby do której adresowany jest list, a z drugiej strony o wiele większa pewność, że korespondencja będzie potraktowana przychylniej w porównaniu z powielonym, niezróżnicowanym listem.

Jak to działa?
Na dowolnej stronie dokumentu w dowolnej lokalizacji można umieścić np. nazwę i adres odbiorcy. System ProfiPost automatycznie wygeneruje spersonalizowane dokumenty w oparciu o listę wysyłkową. Dzięki temu dokumenty zawarte w każdej z przesyłek zostaną indywidualnie zaadresowane do każdego z odbiorców.

Korzystając systemu ProfiPost istnieje możliwość sprawdzenia w dowolnej chwili, na jakim etapie przetwarzania znajdują się w danym momencie Państwa przesyłki. Każda z przesyłek przyjętych do realizacji ma nadany numer identyfikacyjny, który pozwala na monitorowanie jej statusu. Przekazując numer przesyłki swoim kontrahentom dajecie im Państwo możliwość śledzenia jej statusu, dzięki czemu buduje się większe zaufanie w relacjach biznesowych.
Podziel się tekstem ze znajomymi:

CENTRUM POMOCY

›› FAQ